Nieuwe maatregelen met betrekking tot corona, meer informatie vindt u hier

Versoepeling corona-regels

Coronamaatregelen in onze parochies: versoepeling kerkbezoek per 05 juni
Met ingang van 05 juni gelden bij het bezoek aan onze kerk de volgende richtlijnen:  Bij binnenkomst wordt gevraagd om uw handen te desinfecteren. Ook de andere basisregels uit het protocol ‘Kerkelijk leven op anderhalve meter’, zoals bijvoorbeeld de regels over vooraf reserveren, communie uitreiken, hygiëne en het dragen van mondkapjes blijven onverkort gelden.
Het aantal aanwezigen bij vieringen is in de grotere kerken beperkt tot 100 (exclusief bedienaren en medewerkers), ook voor uitvaarten geldt dat maximaal 100 mensen aanwezig mogen zijn, vanzelfsprekend met inachtneming van de 1,5 meter afstand tot elkaar.
* * Het parochiecentrum in Horn is weer open. Er mogen maximaal 7 personen aanwezig zijn.  U bent dus welkom. Natuurlijk handhaven we ook hier de 1,5 meter afstand tot elkaar.

Deel ons bericht:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Hoe kunnen we u helpen?

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem dan contact met ons op.