Vanaf 1 juli weer meer mogelijkheden H. Missen met gelovigen, meer informatie vind u hier

Nieuwe acoliet geïnstalleerd

Horn: J.l. Zondag 30 augustus, werd het in Horn extra feestelijk. T.g.v. de jaarlijkse kerkmis vierden wij de H. Mis op het kiosk. In de loop van de jaren een mooie traditie geworden die we graag willen blijven handhaven. Op een prachtig versierd kiosk werd de H. Mis opgedragen, muzikaal begeleid door de Harmonie De Drie Horens, die ook dit jaar weer de sterren van de hemel speelde en de gelovigen wist te boeien met goedgekozen werken. De twee cantors, Alexander en Wim verzorgden de vaste gezangen begeleid door Sylvia op piano en de acolieten en misdienaars waren goed vertegenwoordigd. Tijdens deze H. Mis werd Myrthe Vermeulen, 14 lentes jong en voorheen al een aantal jaren misdienaar, geïnstalleerd als acoliet. Na tien jaar wordt een nieuwe jonge kracht, aan ons acolietencorps toegevoegd. Zij heeft de basisschool verlaten en mag nu als acoliet aansluiten. Met een ferm ‘JA’ beantwoordde zij de door de pastoor gestelde vragen die bij zo een installatie horen. Deze door haar zelfgekozen wens juichen wij uiteraard van harte toe.
Myrthe, heel hartelijk proficiat en van harte welkom. Wij wensen jou een hele fijne tijd en dank je wel voor al je inzet voor onze parochie. Wij zijn heel blij met je.                                         Foto: Jan Vesters

Deel ons bericht:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Hoe kunnen we u helpen?

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem dan contact met ons op.