Nieuwe maatregelen met betrekking tot corona, meer informatie vindt u hier

Dopen in onze parochies

In onze parochies van cluster KANA bestaat elke zondag, en evt. op zaterdag, de mogelijkheid om uw kind te laten dopen. Door het ontvangen van het H. Doopsel wordt het kind van God en daarmee opgenomen in de gemeenschap van christenen en van de parochie.
Wilt u uw kind laten dopen dan kunt u contact opnemen met het parochiecentrum in uw eigen parochie en daarvoor een afspraak maken. Aan het dopen gaat een voorbereidingsavond voor de ouders (op één dinsdagavond in elke maand) vooraf, geleid door een van de parochiepriesters. U spreekt samen met andere ouders van dopelingen over uw motivatie, ideeën en verwachtingen. Ook de invulling van de doopplechtigheid, komt aan bod. Vóór de dag dat uw kind wordt gedoopt maakt de pastoor of de kapelaan die uw kindje gaat dopen tijdig een afspraak met u om u thuis te bezoeken en in alle rust samen met u te bespreken hoe de doopplechtigheid zo persoonlijk mogelijk gevierd kan worden.

Deel ons bericht:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Hoe kunnen we u helpen?

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem dan contact met ons op.