Afgelast: Allerzielenlof en herdenking van onze overledenen

13 oktober 2020

Geachte nabestaanden,
In deze tijd waarin alles onzeker is en vaak onduidelijk, moeten we steeds inspelen op actuele situaties. Aangezien wij ons als parochie natuurlijk ook moeten houden aan de algemene richtlijnen zijn bij ons ook een aantal zaken gewijzigd.
Helaas is het niet meer toegestaan om vieringen in onze kerk te houden met meer dan 30 kerkgangers. Daarom hebben wij als parochie besloten om ook met Allerheiligen en Allerzielen geen vieringen in onze kerk te laten plaats vinden.
* Wel zullen de namen van alle overledenen die vermeld staan op de gedachtenisprentjes van onze parochies, genoemd worden tijdens de H. Mis in Nunhem op resp. 25 oktober (overledenen van Horn, Neer en Nunhem) en 1 november (overledenen van Buggenum, Haelen, Heibloem en Roggel).
* Deze mis is niet publiekelijk toegankelijk maar wel te volgen via de livestream op http://nunhem.nl/live
* Na 1 november zullen we u het gedachtenisprentje met de namen van de overledenen van uw parochie doen toekomen.
Mocht u uw dierbare overledene later in het jaar in een H. Mis willen herdenken dan kunt u t.z.t. contact opnemen met het parochiecentrum. Hier kunt u ook terecht met alle andere vragen tijdens de openingstijden of via de mail.
Tel: 0475 581234
e-mail”contact@martinuskerkhorn.nl
openingstijden: di-do-vrijdag 10.00u- 12.00 u.

Werkgroep Pastoraal van Cluster Kana foto: Arno Walraven

Deel ons bericht:

Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

Hoe kunnen we u helpen?

Heeft u vragen, opmerkingen of wilt u meer informatie over een specifiek onderwerp? Neem dan contact met ons op.